SYREO – Sebeobrana pro ženy

SYREO – Sebeobrana pro ženy

Největší obava každé ženy – znásilnění. Každých 16 hodin je v ČR znásilněna jedna žena. Typ obětí? Nenechte se zmást, nerozhoduje věk, vzhled, oblečení, chování. Každá žena je potenciální obětí násilníka.

Můžete jí být i Vy.

Co uděláte, když Vás přepadne násilník? Co uděláte, když budete v ohrožení? Co uděláte, když nebude úniku? Víte, jak se bránit? Nebo se raději ze strachu podvolíte?

 Nebuďte slabá! Nebuďte zranitelná! Nebuďte obětí! Naučte se bránit!

 SYREO Vás naučí jak na to!

 Náplní programu SYREO -Sebeobrany pro ženy je výuka technik sebeobrany, přizpůsobených ženám, jejich fyzickým predispozicím a především situacím typickým pro napadení žen. Naučíme vás však nejen sebeobranu v těchto modelových situacích, ale též základy sebeobrany obecné, navíc vám ukážeme jak opravdu zvládat krizové situace, jak nepodléhat strachu, jak odolat nátlaku či jak odhalit možné agresory a následně eliminovat hrozbu. Naučíme vás zásady prevence konfliktů a modely jejich aplikace. Též Vás naučíme správné strategii, postupům a správnému myšlení a chování v prekonfliktní, konfliktní a pokonfliktní fázi.

 Program je určen pro všechny ženy bez rozdílu věku a fyzických dispozic. Techniky SYREO -Sebeobrany pro ženy dokáže použít skutečně každý, každý se může naučit jak zvládat modelové situace. Součástí programu je navíc též představení a praktické ukázky použití technických obranných prostředků, tedy takových, které dokáže použít skutečně kdokoliv.

V rámci programu vám navíc osvětlíme právní aspekty sebeobrany či základy první pomoci.

 Proč být dál obětí? Proč mít dál strach? Chcete mít na výběr?

 SYREO -Sebeobrana pro ženy je vaše šance!

 Zdroj statistických dat-www.policie.cz,

informační linka Policie ČR.)